Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca
Informacje urzędowe
Wydarzenia
 • II Forum Ludzi Kultury i Edukacji na zamku w Mosznej

  IMG_3472.jpeg

  Była dyskusja, była kultura, była pasja - jednym słowem działo się! Na zaproszenie Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły wzięliśmy udział w II Forum Ludzi Kultury i Edukacji na zamku w Mosznej.

  Data publikacji: 16-10-2017 12:34
 • „Pasjonująca Opolszczyzna” na konferencji prasowej Urzędu Marszałkowskiego

  IMG_3305.jpeg

  Wzięliśmy udział w konferencji prasowej poświęconej organizacji II Forum Ludzi Kultury i Edukacji oraz realizacji projektów sfinansowanych w ramach konkursu grantowego "Opolskie EDUKO 2017".

  Data publikacji: 16-10-2017 12:18
 • Żyrowa w KSRG!

  20171009_125936.jpeg

  W dniu 9 października 2017 w Urzędzie Miejskim w Zdzieszowicach zawarto porozumienie pomiędzy Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach – kpt. Leszkiem Staniochem, Gmina Zdzieszowice reprezentowaną przez Burmistrza Zdzieszowic Sybilę Zimerman oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Żyrowej, reprezentowaną przez Prezesa Zarządu OSP Żyrowa druha Artura Mrozek. Podpisane porozumienie dotyczy włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Żyrowej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Teraz już dwie jednostki z terenu Gminy Zdzieszowice będą włączone w Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy tj. OSP Jasiona i OSP Żyrowa.

  Data publikacji: 10-10-2017 10:34
 • II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory"

  slider-pkw-wybieram-wybory.jpeg

  Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizują II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

  Data publikacji: 02-10-2017 09:57
Komunikaty
Nieodpłatna pomoc prawna Pogotowie dla osób pokrzywdzonych w rodzinie Dyżury aptek Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP) NFZ Sylwetki Dzielnicowych w Zdzieszowicach